MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6122449
nr 612 2449
Byrå
1700-tal, senbarock, Tre lådor. Fanerad skiva. Beslag av förgylld brons
Kondition: Renoverad, kompletterad, fanérskador
Utrop:
300 kr
Såld:
12.400 kr
måndag 30 november 2009
2.800 kr
1.000 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.100 kr
2.800 kr
5.500 kr
4.300 kr
4.900 kr
6.000 kr
8.000 kr
8.000 kr